Mac Discover je český internetový magazín, který je z velké části věnovaný společnosti Apple a moderním technologiím. Na webu najdete nejrůznější články, které vám přináší nejnovější informace ze světa jablečné společnosti a světa moderních technologií. Internetový magazín byl založen na počátku tohoto roku, tedy roku 2020. Jablečný magazín vznikl s jasnou koncepcí vytvořit jednoduchý a přehledný web s uživatelskou přívětivostí. Jelikož náš magazín neobsahuje žádné reklamy, je tak přehledný a každý si zde najde to, co zrovna hledá.  

Jmenuji se Tomáš Bureš a jsem šéfredaktorem a manažerem projektu ,,Mac Discover”. Již několik let jsem fanouškem cupertinské společnosti Apple a rád zkoumám nové moderní technologie. Mezi mé další zájmy a koníčky patří například fotbal, hra na bicí, aktivně cvičím fitness a jsem DJ v taneční škole ,,DOHNAL DANCING“. Rád se sebevzdělávám a učím novým věcem. Mám rád dobré jídlo, pití a bezva lidi kolem sebe. Jsem zastáncem elektromobility a zdravého životního stylu. Studuji střední školu výpočetní techniky.  

Navštivte nás na instagramu

Budeme rádi, když nám pošlete zpětnou vazbu na info.macdiscover@gmail.com, ať už pochvalnou nebo s připomínkou či nápadem, co byste zde rádi měli a nemohli jste najít.

Děkujeme! Váš tým Mac Discover

Copyright © 2020 Mac Discover. Všechna práva vyhrazena.