Tradiční zářijové keynote se zjevně letos nedočkáme. Apple stále mlčí.

Foto: Apple

Tomáš Bureš       04/09/2020      Články

Již pár měsíců se můžete na různých webech dočítat, či slyšet různé spekulace a domněnky o tom, jak budou vypadat a co nabídnou letošní iPhony, iPady a Apple Watch. Poslední roky se totiž kalifornské společnosti nedaří utajit tyto důležité informace. Není se čemu divit, při takto velké společnosti, kterou Apple určitě je, to je zcela běžné. Tyto podstatné informace vždy známe pěkně dlouhou dobu dopředu.

Nicméně letos to bude v něčem trochu jiné. Jiné v tom smyslu, že celý svět bojuje s onemocněním COVID-19. V tomto směru se všechno zpozdilo. Útěchou pro nás může být to, že jsme to mohli očekávat. Vždy jsme totiž věděli, že Apple rozesílá pozvánky na tradiční keynote novinářům již na konci srpna. Letos tak ovšem společnost neučinila. Není nám tedy známo, kdy můžeme počítat s  tradiční zářijovou keynote a kdy proběhne. S jistotou můžeme říci to, že již zmíněná keynote se o pár týdnů zpozdí a bude opět probíhat on-line. Bylo tomu tak i na jaře, kdy společnost Apple pořádala virtuální WWDC 2020.

Na samotný závěr bych chtěl říci to, že se samotné keynote nemohu dočkat. Těším se, co přinese nová verze operačního systému iOS 14.0, a to především na její nové vychytávky. Dále se nemohu dočkat letošních nástupců vlajkových lodí řady iPhonu Pro, o kterých se dozvídáme neustále nové a nové informace, proto se domnívám, že se rozhodně máme na co těšit.

Copyright © 2020 Mac Discover. Všechna práva vyhrazena.