Dechberoucí. I tak by se dal nazvat nově otevřený Apple Store ve městě Singapure.

Foto: Apple

Tomáš Bureš      12/09/2020      Články

Pokud se někdo může pyšnit svými kamennými obchody, je to bezesporu kalifornská společnost Apple. Když se řekne Apple Store, jistě se každému vybaví nádherný design prosklených obchodů. Kdybych měl jmenovat dvě věci, které tyto obchody spojují, řekl bych unikátní a jedinečný design včetně příjemného prostředí. Není tomu ani týden a jablečná společnost otevřela další fantastický kamenný obchod s doslova dechberoucím designem. 

Tento obchod naleznete ve městě Singapure a to konkrétně v resortu Marina Bay Sands. Tento Apple Store se může pyšnit především svou jedinečnou architekturou, kterou na sebe upoutá zrak nejednoho kolemjdoucího a téměř všech ostatních fotografů a návštěvníků tohoto města. Jedná se o design připomínající skleněnou báni, která se přesně skládá ze 114 kusů skla.

Skleněná báně, která se vznáší nad hladinou již zmíněného zálivu. Tak je navržen a postaven tento nádherný kousek ze světa architektury 21. století. V horním patře této prosklené báně naleznete nádherný výřez, skrze který se dovnitř dostávají paprsky slunečního svitu. Nejkrásnějším segmentem této stavby je ovšem horní patro, které nabízí prostor, kde si můžete vychutnat pohled na celé město.

Video: YouTube, SuperAdrianMe TV

Copyright © 2020 Mac Discover. Všechna práva vyhrazena.