Již tuto středu budou k dostání nová sluchátka Powerbeats4, která nabídnou až 15 hodinovou výdrž baterie

Foto: Apple

Tomáš Bureš      16/03/2020      Články

Americký výrobce audiotechniky a příslušenství Beats Electronics představuje nová bezdrátová sportovní sluchátka ,,Powerbeats4“, která nahradí ta současná (Powerbeats3). Tato nová sluchátka jsou inspirována sluchátky Powerbeats Pro a disponují stejným čipem, jako je to v případě sluchátek AirPods druhé generace či AirPods Pro.

FUNKCE

Jak už jsme zmínili na začátku tohoto článku, Powerbeats4 používají čip H1 stejně tak, jako je to v případě sluchátek AirPods druhé generace či AirPods Pro. Díky tomuto čipu se zvýšila jejich výdrž baterie o 3 hodiny. Sluchátka nyní vydrží až 15 hodin na jedno nabití. Dále pak umožňují funkci ,,Hey Siri“ a podporují funkci Apple Audio Sharing na iOS.

Foto: Apple

DESIGN

Powerbeats4 se jasně inspirují designem Powerbeats Pro. Jejich hlavní rozdíl spočívá v tom, že ušní koncovky Powerbeats4 jsou spojeny kabelem. Sluchátka se nabíjí přes tradiční kabel s koncovkou lightning. Nemají tak žádnou dokovací stanici (krabičku), jako je to v případě již zmíněných AirPods druhé generace nebo AirPods Pro.

ZVUK a PŘEHRÁVÁNÍ

Sluchátka Powerbeats4 mají mikrofony s duálním paprskem a akcelometry, které zajišťují vysokou kvalitu zvuku při uskutečnění telefonního hovoru.

OVLÁDÁNÍ

Na levé ušní koncovce nalezneme možnost párování s různými zařízeními. Pravá koncovka pak ovládá celkovou hlasitost. Stisknutím loga společnosti na pravém výstupu pak můžeme aktivovat přehrávání hudby, zavolat Siri či uskutečnit telefonní hovor.

Foto: Apple

CENA A DOSTUPNOST

Letošní Powerbeats4 budou dostupná již tuto středu (18.3). K sehnání poté budou na oficiální stránce jablečné společnosti (www.apple.com). Sluchátka budou k dostání celkem ve třech barevných variantách (černé, bílé a červené) za cenu 149 amerických dolarů.

Copyright © 2020 Mac Discover. Všechna práva vyhrazena.