Apple dnes představil nový MacBook Air. V základní verzi nabídne 256GB úložiště za přijatelnou cenu

Foto: Apple

Tomáš Bureš      18/03/2020      Články

Dnešek je dnem, kdy cupertinská společnost představila pár novinek. No spíše uvedla na trh, poněvadž jsme se nedočkali žádné konference vzhledem k současné špatné zdravotní situaci. O dnešních novinkách jsme se tak dozvěděli až z oficiálního webu společnosti. 

Po uvedení iPadu Pro, o kterém se můžete dočíst v našem článku. Přišel Mac Mini, kterému se lehce změnili specifikace a také byl představen nový MacBook Air. Ten nám místo klávesnice využívající motýlkovou mechaniku nabídne klávesnici s mechanikou nůžkovou. Tuto mechaniku již můžeme znát z šestnáctipalcového MackBooku.

Výkon letošního MacBooku Air se má nyní zvýšit až dvojnásobně. Základní model nyní vyjde na úctyhodných 29 990 Kč. Za tuto cenu dostanete dvoujádrový procesor i3 taktovaný na 1,1 GHz a 256GB úložištěm. Nejvýkonnější verze pak nabídne čtyřjádrové jádro taktované na 1,2 GHz, procesorem Intel Core i7, grafikou Iris Plus Graphics a SSD úložištěm o velikosti 2TB. MacBook Air by pak u nás měl být dostupný již mezi 7. až 16. dubnem.

Copyright © 2020 Mac Discover. Všechna práva vyhrazena.